Znajdująca się wpołudniowej części Mongolii pustynia Gobi- druga największa pustynia świata, zajmuje obaszar ponad dwóch milionów kilometrów kwadratowych. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami tego obszaru Mongolii, wykonanymi przez Dovdona Muruna.
Więcej zdjęć znajdziecie na stronie autora – http://www.murun.pl/wyprawy-do-gobi/
Fajne foty! Kiedyś miałem okazje zwiedzać Mongolie osobiście, przepiekny kraj.
W dziale “Mongolia Bolka Uryna” zamieściliśmy kolejny fragment jego książki poświęconej wyprawie do Mongolii „MORIN CHUUR – skrzypce z czaszki konia – mongolski świat jurt, koni i szamanów” . Tym razem jest to część opisująca podróż przez Ałtaj. Zamieściliśmy również porcję zdjęć autora, ilustrujących ten
Kolejny interesujący fragment książki „MORIN CHUUR – skrzypce z czaszki konia – mongolski świat jurt, koni i szamanów” pojawił się w dziale Mongolia Bolka Uryna. Zapraszamy do lektury.
Światło dzienne ujrzał właśnie kalendarz będący zwieńczeniem tegorocznej wyprawy do Mongolii. Za projekt i wykonanie odpowiedzialna jest Agencja Reklamowa AGRAF. W kalendarzu znalazło się kilkanaście najpiękniejszych fotografii dokumentujących ekspedycję.